SKUP AUT WROCŁAW
tel. 730 660 730
info@pkauto.pl

Skup samochodów

PKAUTO.pl to firma, której profilem działalności jest skup samochodów. Wypłacamy gotówkę za każe auto. Prowdzimy również skup aut uszkodzonych. Dzięki nam sprzedaż auta może być jeszcze szybsza.

Więcej
wycena samochodu

Złomowanie pojazdów

Firma PKAUTO.pl zajmuje się również złomowaniem pojazdów. Wystawiamy dokumenty niezbędne do wyrejestrowania auta. Po każde auto przyjeżdżamy własną lawetą. Złomujemy auta z Wrocławia i okolic.

Więcej
kasacja pojazdów wrocław

Diagnostyka samochodowa

Od niedawna prowadzimy również diagnostykę samochodową. Podpinając się pod komputer sprawdzamy i usuwamy błędy. Ponadtwo miernikiem lakieru możemy zbadać stan blacharki w Twoim samochodzie.

Więcej
diagnostyka samochodowa wrocław

Gorące oferty

W zakładce gorące oferty znajdziesz samochody, które aktualnie sprzedajemy. Wszystkie nasze auta przygotowane są do jazdy i nie wymagają najmniejszych nakładów finansowych.

Więcej
tanie auta wrocław

kontakt

PKAUTO.pl to firma zajmująca się skupem samochodów używanych. Skupujemy wszystkie auta bez względu na stan, rocznik czy pochodzenie. Kupujemy auta nie tylko nowe i zadbane, ale i stare opuszczone. Skupujemy auta zarówno w całości jak i na części. Pracujemy się 7 dni w tygodniu od 8.00-20.00. W celu lepszej wyceny Państwa samochodu zachęcamy do wypełnienia formularza, który znajdziecie Państwo w zakładce wycena auta. W pilnych sprawach prosimy kontaktować się pod numerem tel. 730 660 730. Jesteśmy w stanie kupić Pańskie auto nawet w ciągu 2h. Za każde auto wypłacamy gotówkę, bądź na życzenie klienta dokonujemy przelewu. Działamy głownie na terenie Wrocławia i okolic, jednak zdarza się nam kupować auta z Całej polski.
PKAUTO - SKUP AUT WROCŁAW | Jesteśmy liderem w swojej branży!

Skupujemy samochody!

Sprzedając samochód firmie PKAUTO.pl mają Państwo gwarancje najwyższej ceny. Po każde auto przyjeżamy w miejsce wskazane przez klienta. Aby sprzedać auto należy wystarczy mieć ze sobą dowód osobisty, dowód rejestracyjny i kartę pojazdu jeżeli była wydana. Prowadzimy również skup aut uszkodzonych. Po auta nie zdolne do jazdy przyjeżdżamy własną lawetą. Jeżeli posiadają Państwo auta do zezłomowania zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce złomowanie. Znajdziecie tam Państwo wszystkie informacje odnośnie prowadzonej przez nas kasacji pojazdów. W celu dokładoniejszej wyceny samochodu prosimy o wypełnienie formularza, który znajduje się w zakładce wycena. Już po kilkunasty minutach odpowiemy mailowo bądź skontakujemy się z Państwem telefonicznie. Prowadzimy skup aut we Wrocławiu od dwóch lat. Jesteśmy liderem w swojej branży na dolnym śląsku.
tutaj wycenimy
Twój samochód
wycena samochodu SKUP SAMOCHODÓW
Nasze oferty znajdziesz również na:
  • skup aut wrocław
  • złomowanie pojazdów wrocław
  • diagnostyka samochodowa wrocław

Skup samochodów Wrocław

PKAUTO.pl skup aut Wrocław to firma zajmująca skupem samochodów używanych. Skupujemy wszystkie auta bez względu na stan, rocznik czy pochodzenie. Kupujemy auta nie tylko nowe i zadbane, ale i stare opuszczone. Skupujemy auta zarówno w całości jak i na części. Pracujemy 7 dni w tygodniu od 8.00-20.00. W celu lepszej wyceny Państwa samochodu zachęcamy do wypełnienia formularza, który znajdziecie Państwo w zakładce wycena auta. W pilnych sprawach prosimy o kontakt pod numerem tel. 730 660 730. Znajdziesz nas również na skup aut wrocław. Jesteśmy w stanie kupić Pańskie auto nawet w ciągu 2h. Za każde auto wypłacamy gotówkę, bądź na życzenie klienta dokonujemy przelewu. Działamy głownie na terenie Wrocławia i okolic, jednak zdarza się nam kupować auta z Całej polski. Nasza firma PKAUTO skup aut Wrocław jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę, zapewniając bezpłatną wycenę pojazdu, a także transport zakupionego auta ze wskazanego przez Państwa miejsca. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych – zapraszamy do kontaktu i owocnej współpracy. Skup samochodów Wrocław używanych PKAUTO - z nami pozbędziecie się niechcianego pojazdu szybko i bezproblemowo.

Gwarantujemy, że nikt nie zapłaci za Twoje auto więcej niż nasz skup aut Wrocław pkauto. Możesz być też pewien, że załatwimy wszystko w profesjonalny sposób. Konkurencji zawiesiliśmy poprzeczkę bardzo wysoko, a to pozwoliło nam zbudować uznaną markę, zdobyć zaufanie Klientów i - co za tym idzie - pozycję lidera rynku. Teraz dbamy o to, by jej nie stracić.
wycena auta

WYCENA AUTA

Po wypełnieniu prze Państa formularza, wyceniamy samochodód w ciągu 15 min. Każda wycena jest całkowicie darmowa. Kontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefocznie. Jeśli są Państwo zainteresowai sprzedażą umawiamy spotkanie, po czym przyjeżdżamy na miejsce.

gotówka za auto

GOTÓWKA ZA AUTO

Na miejsce przyjeżdżamy z przygotowaną umową i gotówką. Po szybkich oględzinach auta, sprawdzamy wszystkie dokumenty, podpisujemy umowę i rozliczamy się. W zależności od życzenia klienta może to być gotówka lub przelew bankowy.

sprzedaż auta

SKUP SAMOCHODU

Ceny, które proponujemy naszym klientom są zawsze wyższe od konkurencji. Jeśli inna firma wyceniała przed nami Pańskie auto, proszę nas o tym poinformować. Na pewno przebijemy oferty konkurencji, a Państwo sprzedadzą auto korzystniej.

PKAUTO - SKUP SAMOCHODÓW WROCŁAW | JESTEŚMY LIDEREM W SWOJEJ BRANŻY

KUPIMY KAŻDE AUTO

Sprzedając samochód firmie skup aut Wrocław PKAUTO.pl mają Państwo gwarancje najwyższej ceny. Po każde auto przyjeżamy w miejsce wskazane przez klienta. Aby sprzedać auto należy wystarczy mieć ze sobą dowód osobisty, dowód rejestracyjny i kartę pojazdu jeżeli była wydana. Prowadzimy również skup aut uszkodzonych. Po auta nie zdolne do jazdy przyjeżdżamy własną lawetą. Jeżeli posiadają Państwo auta do zezłomowania możecie Państwo poznać naszą ofertą w zakładce złomowanie. Znajdziecie tam Państwo wszystkie informacje odnośnie prowadzonej przez nas kasacji pojazdów. W celu dokładoniejszej wyceny samochodu prosimy o wypełnienie formularza, który znajduje się w zakładce wycena. Już po kilkunasty minutach odpowiemy mailowo bądź skontakujemy się z Państwem telefonicznie. Prowadzimy skup aut we Wrocławiu od dwóch lat. Jesteśmy liderem w swojej branży na dolnym śląsku.
PKAUTO.pl - skup samochodów Wrocław